Dámská kolekce pro jaro a podzim Dámská kolekce pro jaro a podzim

Většina dámských svrchních oděvů této kolekce je zhotovena ze 100% polyesteru, u kterého je zaručena možnost praní. Některé kabátky a paleta z microvlákna využívají zajímavého efektu, jímž je potisk imitující kůži. Sportovní modely kombinují manžester, bavlnu, mikrovlákno, často v designu kostky.

V albu je 38 fotografií
Pánská kolekce pro jaro a podzim Pánská kolekce pro jaro a podzim

Firma HST vyrábí dva typy lehkých pánských bund. Delší parkery z jednobarevného nebo kombinovaného pracího mikrovlákna mívají stažení v pase a v délce, kratší bundy z odlehčeného micra nebo bavlny bývají v délce staženy gumou nebo nápletem. Obě varianty dodáváme podšité i nepodšité.

V albu je 18 fotografií
Dámská zimní kolekce Dámská zimní kolekce

Dámské zimní pláště, kabátky i paleta jsou obvykle z flaušového materiálu s kašmírem, často zdobeného vlněnou kostkou. Bundy jsou zhotoveny z pracích materiálů a vytepleny dutým vláknem. Prošívané bundy bývají zdobeny kožešinou, kterou lze variabilně přepínat z límce na kapuci.

V albu je 17 fotografií
Pánská zimní kolekce Pánská zimní kolekce

Pro muže zhotovujeme sportovní bundy z vodoodpudivých materiálů nebo vycházkové bundy z micra a manžestru. U všech typů dbáme na praktičnost a účelovost kapes. Límce bývají zakončeny zateplovacími patkami. Dále vyrábíme flaušové pláště a tříčtvrteční kabátky, které elegantně doplní pánský oblek v chladných dnech.

V albu je 15 fotografií
Ukázka sortimentu Ukázka sortimentu

Malá ukázka sortimentu nadměrných oděvů z produkce firmy HST.

V albu je 9 fotografií

| Kontakt | Mapa stránek |
© Nadměrné-oděvy.cz